Farklı lojistik hizmetleriyle, müşterilerimize destek ve güven sağlamaya çalışıyoruz.

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Taşımacılıkta hızın ne anlama geldiğinin bilinciyle, dünyanın dört bir yanına uzanan network ağımızla yüklerinizi en uygun şekilde, hızlı ve eksiksiz olarak taşımanın kıvancını yaşamaktayız.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Lojistik işlemlerindeki partnerlerimiz bünyesinde bulunan en son teknolojik yenilikleri kullanmakta olup uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile uluslararası nakliye (kara, deniz, hava, tren, kombine) taşımacılık hizmeti vermektedir. Lojistik destek hizmetlerimiz ile ithalat ve ihracat ayağında ve tüm yurt içi operasyonlarınızda antrepo, depo ve lojistik hizmet faaliyetlerini müşteri odaklı ve ekonomik çözümlerle sağlamaktadır.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Özellikle Avrupa Ülkeleri taşımalarında, partner firmalarımızla komple kamyon taşımacılığı grupaj yurt içi dağıtım hizmetleri vermekteyiz

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Konteynır taşımacılığı ve dökme yük taşıması konularında geniş ağımız ve güçlü partnerlerimizle üstün kaliteli hizmet verilmekteyiz.

DEPO VE ANTREPO HİZMETLERİ

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan gümrüklü ve gümrüksüz depolarımızla hizmet sağlamaktayız.

Lojistik yapmak; geniş kapsamlı planlama, proje yönetimi, stok yönetimi, süreç yönetimi, sistem analizi, simülasyon, istatistik, model kurma, optimizasyon, bilişim ve iletişim teknolojileri vb. konularında kapsamlı bilgi ve deneyim gerektirir. Lojistik; söz konusu bilgi ve becerilerin yanı sıra analitik düşünme, iletşim, takım çalışması gibi yetkinlikler gerektirmektedir.